Având în vedere Decretul 282/2018 privind promulgarea Legii pentru completarea alin. (1) art. 139 din Legea nr . 53/2003 – Codul Muncii conform căruia Vinerea Mare – ultima zi de vineri înaintea Paștelui – devine zi de sărbătoare legală în care nu se lucrează.

 

Nu exista comentarii.

Spune-ne parerea ta

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>