Stimați cetățeni,
la începutul acestei săptămâni, din data de 20.03.2017, Primăria orașului Pantelimon a început programul de reabilitate a tuturor străzilor care aparțin domeniului public.
99 de străzi din orașul nostru vor intra în programul de reabilitare din această primăvară. Dintre acestea, 35 de străzi fac parte din proiectul „Modernizarea infrastructurii rutiere și a aliniamentelor stradale din orașul Pantelimon”. Pe aceste străzi se va interveni o singură dată, urmând să intre în cel mai scurt timp posibil în programul de asfaltare și modernizare.
Mai jos, aveți atașat tabelul cu cele 35 de străzi care vor intra în proiectul de asfaltare și restul de 64 de străzi, pe care se va interveni pentru remedierea problemelor cauzate de condițiile meteo din această iarnă.

Nu exista comentarii.

Spune-ne parerea ta

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>