A început campania de sterilizare gratuită a câinilor cu stăpân din orașul Pantelimon. Toți locuitorii orașului nostru care dețin câini nesterilizați, pot merge la cabinetul veterinar din strada Cocostârcului colț cu strada Tineretului, cu o programare în prealabil la numerele de telefon 0213502411 sau 0754096298, până pe 26 octombrie.  Programările se fac  între orele 8:30-16:00, iar animalele nu trebuie să mănânce în ziua intrevenției.

Pentru pisici, se va organiza o campanie separată în perioada următoare, care va fi anunțată prin intermediul paginii de social media a insitituției noastre.

Nu exista comentarii.

Spune-ne parerea ta

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.