S-au finalizat lucrările de modernizare și reabilitare a locurilor de joacă din str. Livezilor și str. Câmpului. În câteva zile, copiii din Pantelimon vor putea să se joace în aceste noi spații, îndată ce amplasamentele vor fi predate societăților care le vor asigura paza.

Primaria Orasului Pantelimon face un apel către toți cetățenii orașului nostru ce vor însoți copiii în locurile de joacă, să păstreze curățenia spațiului și să se asigure că folosirea mobilierului de joacă se face fără a-l deteriora.

Locurile de joacă își vor deschide porțile pentru copiii orașului nostru în doar câteva zile.

 

Nu exista comentarii.

Spune-ne parerea ta

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.