În cadrul proiectului de modernizare a celor 42 de străzi din orașul nostru, au fost finalizate lucrările de asfaltare pe următoarele străzi: Avram Iancu, Ilie Tulbureanu, Intr. Prunilor și Intr. Eroilor (din lotul I) și străzile: Cireșilor, Portocalelor, Rozmarin și Vișinilor (din lotul II).

Urmează a fi asfaltate: Intr. Anton Pann, Intr. Bujorului, Intr. George Calinescu, Intr. Liliacului, Str. Nicolae Grigorescu, Intr. Piersicului, Intr. Duzilor I, Intr. Duzilor II (din lotul I), iar din lotul II urmează a începe lucrările pe: Str. Afinului, Brândușei, Caișilor, intr. Coacăzei, intr. Fabricii, intr. Fagurilor, intr. Gutuiului I și II, intr. Nectarinei, intr. Părului, str. Tisei, str, Tuberozei, str. Viilor I, intr. Vișinilor, str. Viișoara. intr. Visana, intr. Zmeurei.

    De asemenea, și străzile din lotul III urmează a fi modernizate: Intr. Biruinței, Str. Călărași, Str. Curcubeului, Intr. Câmpului, Str. Fagurilor, Intr. Fagurilor, Str. Făgetului, Str. Orizontului, Str. Pădurii.

 

Este posibil ca imaginea să conţină: cer, casă, copac şi în aer liberEste posibil ca imaginea să conţină: copac, cer, plantă, casă şi în aer liberEste posibil ca imaginea să conţină: în aer liberEste posibil ca imaginea să conţină: cer şi în aer liberEste posibil ca imaginea să conţină: cer şi în aer liber
Este posibil ca imaginea să conţină: cer, copac şi în aer liber

Nu exista comentarii.

Spune-ne parerea ta

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.